KURUMSAL
Hakkımızda

Hakkımızda

Gaziantep ve çevresinde 1994’den bu yana hizmet veren Baran Mutfak, 2011 yılında Adana’ya da mağaza açarak hizmet vermeye devam ediyor , “sanayi mutfakları” konusundaki hizmetleriyle, her zaman “bir numara” olan Baran Mutfak, organize mutfak ekipmanlarından, tek parçalık araçlara kadar tüm ürünlerinde, size dünya markalarını ve yüksek kalite standartlarını sunar. Yoğun iş temponuzda, mutfağınız için zamandan ve işgücünden kazanacağınız birçok avantaj sağlayan Baran Mutfak, ayrıca hizmet verdiği sektörde bölgenin “en köklü” firmasıdır. Personelin ve müşterilerinizin hijyenik ortamlarda çalışması ve sağlıklı yemekler yemesi için gerekli her ayrıntının düşünüldüğü Baran Mutfak ekipmanları, malzemede zayiatı baştan önlediği gibi, işçiliği azaltarak ve randımanı arttırarak da iş potansiyelinizi güçlendirir. Dünyanın ve Türkiye’nin farklı sektörlerinde lider kuruluşların bölge bayisi olan Baran Mutfağın distribütörlüğünü aldığı ya da ürettiği ürünler ve Baran Mutfağın Garanti ettiği kalite ve teknoloji standartları sayesinde yıllarca sorun çıkarmayan mutfak ekipmanlarında yedek parça problemi de yaşanmaz. Baran Mutfak tarafınca hazırlanan sanayi mutfakları, önce organize ve karmaşık bir uzay çağı makinesi gibi görünse de, kullanımı çok kolay ve rahat araçlardan oluşur.
Hazırlıktan pişirmeye, fast food ve servis, arabalarından bulaşık yıkama ekipmanlarına kadar, bütün hizmetlerde kullanılmak üzere gerekli her türlü malzemeyi bulacağınız Baran Mutfakaraçları, satış sonrası hizmetleriyle de size bir çok avantaj sağlar.

BARAN MUTFAK’DA HİZMET BİR BÜTÜNDÜR...
Baran Mutfak hizmet verdiği müşterileriyle sadece “satışa kadar devam edecek bir alış - veriş ilişkisi kurmaz, hizmet anlayışımız, müşterilerimize sıcak dostluklar kurarak, onlar için satış öncesi ve sonrası her türlü bilgi, yardım ve desteği sağlamaktır. Bu amaçla, satış sonrası ücretsiz danışmanlık ve projelendirme servisleriyle, Baran Mutfak önce, müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit eder ve kullanılacak alanı en iyi şekilde değerlendirerek projelendirir. Ayrıca, sunduğu optimal ücret seçenekleriyle de Baran Mutfak, her zaman müşterisine en iyi hizmeti verir. Satış sonrası ise, teknik servisi ve danışmanlık desteğiyle Baran Mutfak ile kurduğunuz dostluklar sonsuza kadar devam eder,

HER MUTFAKTA BİR BARAN MUTFAK!
Güney ve Güneydoğu’da, turistik tesislerden fabrikalara, hastanelerden askeri tesislere, okullardan restaurant ve fast foodlara kadar, çok geniş bir hizmet ağına sahip olan Baran Mutfak, sektörün en iyi ürünlerini imal eden, firmalarla çalıştığı gibi, geniş bir hizmet verdiği işletmelerde çalıştıkları konularda “lider” kuruluşlardır.